Einar Forseth akvarell

Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1988): 2 st, porträtt av Gustaf V, signerad Einar Forseth ena daterad till 44, blyerts, bildmått 33x24 och 34x24 cm

Ena med edikation

909829

2021-04-30