Klubbat för:
39 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
HENRI MATISSE (1869-1954): "Masque", ur Jules Romains, 1948, signerad H Matisse, 245/300, litografi, bladmått ca 25x19 cm, Chine appliqué
Ej examinerad ur ram
909831
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här