Henri Matisse litografi

Henri Matisse litografi
Henri Matisse litografi

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

HENRI MATISSE (1869-1954): "Masque", ur Jules Romains, 1948, signerad H Matisse, 245/300, litografi, bladmått ca 25x19 cm, Chine appliqué

Ej examinerad ur ram

909831

2021-04-30