Flickdocka Hermann Steiner
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FLICKDOCKA Herman Steiner, modell 17, 1900-talets början, huvud av biskviporslin, insatta ögon av glas, öppen mun, ledad kropp av massa, klädd i Rättviksdräkt (senare), längd ca 60 cm
Kuntoraportti
ansikte med lagning, fingrar skadade
909832
Päivämäärä:
2021-05-03