Flickdocka Hermann Steiner

Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner
Flickdocka Hermann Steiner

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

FLICKDOCKA Herman Steiner, modell 17, 1900-talets början, huvud av biskviporslin, insatta ögon av glas, öppen mun, ledad kropp av massa, klädd i Rättviksdräkt (senare), längd ca 60 cm

Kuntoraportti

ansikte med lagning, fingrar skadade

909832

Päivämäärä:

2021-05-03