Carl Sundström Paris

Carl Sundström Paris
Carl Sundström Paris
Carl Sundström Paris
Carl Sundström Paris

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL SUNDSTRÖM (1900-tal): Paris - vy över Sacre Coeur, signerad Sundström, olja på duk, ca 42x35 cm

909835

2021-04-29