Ljuskrona Skultuna Bruk 205

Ljuskrona Skultuna Bruk 205
Ljuskrona Skultuna Bruk 205
Ljuskrona Skultuna Bruk 205
Ljuskrona Skultuna Bruk 205
Ljuskrona Skultuna Bruk 205
Ljuskrona Skultuna Bruk 205
Ljuskrona Skultuna Bruk 205
Ljuskrona Skultuna Bruk 205

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULTUNA BRUK, nr. 205, stämplat, ljuskrona, mässing, 1900-talets andra hälft, barockstil, för fem ljus, höjd ca 48 cm

Bruksslitage

909837

2021-04-28