Kjell Johansson - Olja
Klubbat för:
1 000 SEK
8 000 SEK
KJELL JOHANSSON, "Elbe I", olja på duk, signerad, ca 77x36 cm, ramad
konstnärens värdering 8000 kr
909846
2021-05-09