Lars Jonsson Skärfläcka
Closed
2021-04-28
909848
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Skärfläcka med ungar, signerad och numrerad Lars Jonsson 227/250, färglitografi, motivmått ca 36x52 cm