Halvbord ett par omkring 1900
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HALVBORD, ett par, omkring 1900, svarvade ben, etikettmärkt Wernamo stol & möbelfabrik, senare bemålning, höjd ca 76, 119x60 st
Samtida skiva a 52 cm medföljer
Slitage, märken
2 ben skador/lagningar
909852
2021-05-04