Kristina Jansson oljemålning
Closed
2021-05-03
909854
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KRISTINA JANSSON (f 1946) "Kattungar", signerad samt daterad 1987-88, olja på pannå, ca 60x62 cm