2 800 SEK
3 000 SEK
JEAN FAUTRIER (Frankrike, 1898-1964): "Quatre", signerad Fautrier, III/XXV, färgetsning, bildmått ca 9,5x13 cm
Gulnad
909856
2021-04-30