Jean Fautrier färgetsning

Jean Fautrier färgetsning
Jean Fautrier färgetsning

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

JEAN FAUTRIER (Frankrike, 1898-1964): "Quatre", signerad Fautrier, III/XXV, färgetsning, bildmått ca 9,5x13 cm

Gulnad

909856

2021-04-30