Slava Mjod olja vallmo

Slava Mjod olja vallmo
Slava Mjod olja vallmo
Slava Mjod olja vallmo
Slava Mjod olja vallmo
Slava Mjod olja vallmo
Slava Mjod olja vallmo

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAVA MJOD (samtida): Vallmo, signerad S. Mjod, olja på duk, 84x69 cm, oramad

909859

2021-04-28