Carl Malmsten stolar
2021-05-03
909879
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, 4 st stolar, brännstämplade, furu, 2 klädda med blått tyg de andra med pälsimitation, sitthöjd ca 49 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage