Stolar, ett par, Allmoge

Stolar, ett par,  Allmoge
Stolar, ett par,  Allmoge
Stolar, ett par,  Allmoge
Stolar, ett par,  Allmoge
Stolar, ett par,  Allmoge
Stolar, ett par,  Allmoge

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 2 st, Allmoge/Senbarock, 17/1800-tal, genombruten rygg, furu sitthöjd ca 43 cm.

Slitage, ställvis hårdare, Patina

909882

2021-05-03