Bockbord, 17/1800-tal

Bockbord, 17/1800-tal
Bockbord, 17/1800-tal
Bockbord, 17/1800-tal
Bockbord, 17/1800-tal
Bockbord, 17/1800-tal
Bockbord, 17/1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOCKBORD, 17/1800-tal, furu, medföljande låda, höjd ca 71,5, 121 x 82 cm

Slitage, hål, märken, patina, senare lagningar, Patina, tillhörande låda

909898

2021-05-05