Hylla 1900-talets senare del

Hylla 1900-talets senare del
Hylla 1900-talets senare del
Hylla 1900-talets senare del
Hylla 1900-talets senare del
Hylla 1900-talets senare del
Hylla 1900-talets senare del
Hylla 1900-talets senare del
Hylla 1900-talets senare del
Hylla 1900-talets senare del
Hylla 1900-talets senare del
Hylla 1900-talets senare del
Hylla 1900-talets senare del
Hylla 1900-talets senare del
Hylla 1900-talets senare del
Hylla 1900-talets senare del
Hylla 1900-talets senare del

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HYLLA, 1900-talets senare del, troligen Ikea, vit med 8 lådor och hyllplan i furu, höjd ca 180, 50x38 cm

Bruksslitage, 1 hyllplan saknar fäste

909902

2021-05-04