GERHARD KARLMARK, olja på pannå

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GERHARD KARLMARK, (1905-1976), olja på pannå, motiv med sanddynor, signerad Karlmark, bildmått 49x60 cm.

Smärre slitage och små fläckar.

909905

2021-05-03