Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
LEKSAKSHÄST / TRAMPHÄST, 1900-talets första hälft, trä, målad, hjul samt tramppedaler, längd ca 70 cm, höjd ca 70 cm.
Slitage, skador, färgbortfall.
909941
2021-05-08