Tramphäst

Tramphäst
Tramphäst
Tramphäst
Tramphäst
Tramphäst
Tramphäst
Tramphäst
Tramphäst

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

LEKSAKSHÄST / TRAMPHÄST, 1900-talets första hälft, trä, målad, hjul samt tramppedaler, längd ca 70 cm, höjd ca 70 cm.

Slitage, skador, färgbortfall.

909941

2021-05-08