Bengt Lennart Andersson oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT LENNART ANDERSSON (1924-2016): "Beundran", olja på duk, monogramsignerad BLA, ca 105x116 cm

909947

2021-04-28