Klubbat för:
7 600 SEK
8 000 SEK
CARL (KARL) HERPFER (Tyskland 1836-1897): Ung kvinna med blomsterkorg, München, signerad, 58,5 x 33,5 cm.
Färgbortfall, krackelyr, retuscher, mindre intryckningsskada.
909950
2021-05-08