Carl Herpfer oljemålning

Carl Herpfer oljemålning
Carl Herpfer oljemålning
Carl Herpfer oljemålning
Carl Herpfer oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

8 000 SEK

CARL (KARL) HERPFER (Tyskland 1836-1897): Ung kvinna med blomsterkorg, München, signerad, 58,5 x 33,5 cm.

Färgbortfall, krackelyr, retuscher, mindre intryckningsskada.

909950

2021-05-08