Einar Forseth pastellmålning

Einar Forseth pastellmålning
Einar Forseth pastellmålning
Einar Forseth pastellmålning
Einar Forseth pastellmålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1988): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Forseth 1923, pastell, bildmått 24x25 cm

Dedikation

909951

2021-04-29