Bertel Bertel-Nordström oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Utsikt mot Riddarfjärden och stadshuset, signerad och daterad Bertel-Nordström 1955, olja på pannå, ca 46x54 cm

909955

2021-04-28