M Pyk

M Pyk
M Pyk
M Pyk
M Pyk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): (2) Slussen - Gondolen Stockholm, signerade M.Pyk, EA, färglitografier, bladmått ca 48,5x32,5 - 29x22 cm

Oramade, märken

909960

2021-04-30