Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HARALD WIBERG (1908-1986), Smygande katt, blandteknik, signerad, tusch och akvarell, ca 27x18 cm
Gulnader, mindre fläckar
909963
2021-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här