Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IVAN JORDELL (1901-1965): Pasteller, 2 st, kolteckning, brev, delvis signerade, största mått ca 28x20, minsta 9x8 cm
Skador och gulnader
909965
2021-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här