Ivan Jordell teckningar

Ivan Jordell teckningar
Ivan Jordell teckningar
Ivan Jordell teckningar
Ivan Jordell teckningar
Ivan Jordell teckningar
Ivan Jordell teckningar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAN JORDELL (1901-1965): Pasteller, 2 st, kolteckning, brev, delvis signerade, största mått ca 28x20, minsta 9x8 cm

Skador och gulnader

909965

2021-04-29