Soffa Grete Jalk

Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GRETE JALK, soffa, France & Daverkosen, Danmark, 1960-tal, stomme i teak, grön klädsel, lösa plymåer, längd ca 190, sitthöjd 42 cm

Slitage, märken, fläckar förekommer

909966

2021-04-30