Fåtölj Grete Jalk

Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRETE JALK, fåtölj, France & Daverkosen, Danmark, 1960-tal, stomme i teak, grön klädsel, lösa plymåer, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, märken

909967

2021-04-30