Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JOHAN ADOLF SIGFRID HEIJER (1876-1961), Ängel, olja på pannå, signerad J Heijer, bildmått ca 28x28 cm
Zustandsbeschreibung
909970
2021-05-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner