Johan Heijer oljemålning

Johan Heijer oljemålning
Johan Heijer oljemålning
Johan Heijer oljemålning
Johan Heijer oljemålning
Johan Heijer oljemålning
Johan Heijer oljemålning
Johan Heijer oljemålning
Johan Heijer oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JOHAN ADOLF SIGFRID HEIJER (1876-1961), Ängel, olja på pannå, signerad J Heijer, bildmått ca 28x28 cm

Zustandsbeschreibung

909970

2021-05-04