Lockskålar, Kina, ett par

Lockskålar, Kina, ett par
Lockskålar, Kina, ett par
Lockskålar, Kina, ett par
Lockskålar, Kina, ett par
Lockskålar, Kina, ett par
Lockskålar, Kina, ett par
Lockskålar, Kina, ett par
Lockskålar, Kina, ett par

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKSKÅLAR, ett par, Kina, famille rose, 1900-tal, höjd inklusive lock 20 cm, diam 16 cm.

Visst bruksslitage.

909971

2021-04-30