Axel Olsson litografi

Axel Olsson litografi
Axel Olsson litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL OLSSON (1919-2001): Motiv med fartygsbygge, signerad, provtryck, litografi, ca 26x31 cm

909974

2021-05-04