Takarmatur jugend
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, förgylld brons, frostad glaskupa, 2 ljuspunkter, ca diameter 34,5 cm, ca höjd 89 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, gammal el
909975
2021-05-03