Takarmatur jugend

Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, förgylld brons, frostad glaskupa, 2 ljuspunkter, ca diameter 34,5 cm, ca höjd 89 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, gammal el

909975

2021-05-03