M Pyk

M Pyk
M Pyk

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): I ateljén, signerad Madeleine, provtryck, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Oramad, med dedikation i blyerts

909977

2021-04-30