Kaffekanna

Kaffekanna
Kaffekanna
Kaffekanna
Kaffekanna
Kaffekanna
Kaffekanna
Kaffekanna
Kaffekanna

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

KAFFEKANNA, tidigt 1900-tal, koppar, höjd ca 35, största vidd 42 cm, vikt ca 3,5 kg

Bruks och åldersrelaterat slitage

909979

2021-05-06