Wesa modelltåg

Wesa modelltåg
Wesa modelltåg
Wesa modelltåg
Wesa modelltåg
Wesa modelltåg
Wesa modelltåg
Wesa modelltåg
Wesa modelltåg
Wesa modelltåg
Wesa modelltåg
Wesa modelltåg
Wesa modelltåg
Wesa modelltåg
Wesa modelltåg

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WESA, modelljärnväg, 1900-tal, Schweiz, transformator, räls, vagnar samt stationsbyggnader

Bruksslitage, funktion garanteras ej

909980

2021-04-29