Stolar gustaviansk stil
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, bestående av 2 karmstolar samt 2 stolar, vitmålade, skuren dekor, blågul klädsel, sitthöjd stol 42 samt karmstol 39 cm
Slitage, mindre färgbortfall, klädsel med enstaka fläck
909984
2021-05-04