Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Parkscen, motiv från Frankrike, "Fête de la pomme 14 juillet", signerad och numrerad 71/310, blindstämpel Mourlot, bildmått ca 38x45 cm

Mindre fläckar

909988

2021-04-29