Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSSPEGEL, Swedish Modern, 1940/50-tal, möjligen NK (Nordiska Kompaniet), ram i mahogny, mässingsdekor, ramens mått 42x32 cm
Lättare bruksskick
909991
2021-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här