Bordsspegel Swedish Modern

Bordsspegel Swedish Modern
Bordsspegel Swedish Modern
Bordsspegel Swedish Modern
Bordsspegel Swedish Modern
Bordsspegel Swedish Modern
Bordsspegel Swedish Modern
Bordsspegel Swedish Modern
Bordsspegel Swedish Modern

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSSPEGEL, Swedish Modern, 1940/50-tal, möjligen NK (Nordiska Kompaniet), ram i mahogny, mässingsdekor, ramens mått 42x32 cm

Lättare bruksskick

909991

2021-05-08