Vjeteslav Kluchnikov olja

Vjeteslav Kluchnikov olja
Vjeteslav Kluchnikov olja
Vjeteslav Kluchnikov olja
Vjeteslav Kluchnikov olja
Vjeteslav Kluchnikov olja
Vjeteslav Kluchnikov olja

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Svart mes" signerad, daterad atergo 2016, olja på duk 24x16 cm

Oramad

909996

2021-04-29