Rashid Adgamow oljemålning

Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

RASHID ADGAMOW (1951-2017): "Blommor vid fönster", signerad, daterad a tergo 2003, olja på duk, ca 31x40 cm

Oramad

910006

2021-04-29