Figuriner Tyskland
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGURINER, 1 par, porslin, Tyskland, 1800-talets slut, i form av lamm, märkta med ankare, höjd ca 7, längd 9 cm, figurin i form av rokokokvinna med sevresliknande märke medföljer
Smärre nagg
910010
2021-04-29