Figuriner Tyskland
Vollendet
2021-04-29
910010
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
FIGURINER, 1 par, porslin, Tyskland, 1800-talets slut, i form av lamm, märkta med ankare, höjd ca 7, längd 9 cm, figurin i form av rokokokvinna med sevresliknande märke medföljer
Smärre nagg