Figuriner Tyskland

Figuriner Tyskland
Figuriner Tyskland
Figuriner Tyskland
Figuriner Tyskland
Figuriner Tyskland
Figuriner Tyskland
Figuriner Tyskland
Figuriner Tyskland
Figuriner Tyskland
Figuriner Tyskland
Figuriner Tyskland
Figuriner Tyskland

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 1 par, porslin, Tyskland, 1800-talets slut, i form av lamm, märkta med ankare, höjd ca 7, längd 9 cm, figurin i form av rokokokvinna med sevresliknande märke medföljer

Smärre nagg

910010

2021-04-29