Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖKBORD, 1920-tal, med låda och fack, fanér i björk, ek och jakaranda, löst liggande glasskiva, höjd ca 59 samt 58x58 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
910022
2021-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här