Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

RÖKBORD, 1920-tal, med låda och fack, fanér i björk, ek och jakaranda, löst liggande glasskiva, höjd ca 59 samt 58x58 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

910022

2021-05-04