Einar Forseth akvarell

Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1988): kustmotiv, signerad och daterad Forseth 1934, akvarell, ca 22x28 cm

Dedikation

910027

2021-04-29