Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): Sailor, signerad M Pyk, 78/280, färglitografi, bladmått ca 44x33,5 cm
Oramad
910030
2021-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här