Kanna och cremekopp
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KANNA MED LOCK, CREMEKOPP, 2 dlr., porslin, 1800-tal, dekor av monogram i blomstergirland, kannan Wiener Porzellanmanufaktur, höjd ca 10-17 cm
Rester av häftmassa, kannans lock med lagning
910031
2021-04-29