M Pyk Tigrar

M Pyk Tigrar
M Pyk Tigrar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELENE PYK (född 1934), Två tigrar, signerad och numrerad 106/200, färglitografi, bildmått ca 41x29 cm

Oramad

910038

2021-05-01